Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Mega Radyo’da Klasik Müzik Resitali

 

İskenderun Teknik Üniversitesi Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı öğretim görevlileri, Mega Radyo stüdyolarında gerçekleştirdikleri programla radyo severlere muhteşem bir klasik müzik şöleni sergilediler.

İskenderun Teknik Üniversitesi Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı öğretim görevlileri, Mega Radyo stüdyolarında gerçekleştirdikleri programla radyo severlere muhteşem bir klasik müzik şöleni sergilediler.

Mega Medya Grubu Genel Koordinatörü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp ön sunumunu yaptığı programın moderatörlüğünü Türkçe öğretmeni Bora Karademir üstlendi. Teknik yönetmenliğini Şirvan Selçuk ve Mustafa Mert’in yaptığı programda konuk akademisyen sanatçılar; İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı öğretim üyesi, Klarnet sanatçısı Dr. Şehrinaz Gündüz, öğretim görevlisi, Klarnet sanatçısı Candan Işık Yüce ve Fagot sanatçısı Dr. Anthon Trofimov tarafından klasik müzik ve oda müziğinden canlı performans muhteşem örnekler sergilediler. Klasik müzik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler.

2019 yılının son günlerine denk gelen, yılın son canlı yayın programında keyifli anlar yaşanırken, verimli söyleşi ile klasik müzik eserleri ve sanatçıları tanıtıldı. Bu esnada dinleyenlerle yeni yıl münasebetiyle kutlama ve iyi dilek mesajları paylaşıldı.

Mega Radyo takipçilerinin FM 97.7 bandı üzerinden radyolarından, ayrıca www.megaradyoiskenderun.com  üzerinden cep telefonları ve bilgisayarlarından canlı olarak ilgiyle takip ettiği programda Türkçe Öğretmeni Bora Karademir hoş sohbeti ve şiir sunumuyla başarılı performans sergiledi, programa renk kattı.

Bir buçuk saati aşkın bir süre sanatsal anlamda keyifli ve yararlı bir söyleşi ve klasik müzik canlı performansı ile devam eden program Mega Radyo stüdyolarında 2019 yılının son konuklu canlı yayın programı olarak gerçekleşmiş oldu.

Yayın grubu tarafından canlı yayın sırasında İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’ye İSTE ve İskenderun’a kattığı, halen katmaya çalıştığı kültürel, bilimsel, akademik değerler için teşekkür ederek başarı ve iyi dilek mesajları sunuldu. Program FM bandı 97.7 frekansından ve www.megaradyoiskenderun.com adresi üzerinden de canlı olarak yayınlandı.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur