Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Palmiye Tüp Bebek Merkezi Güven Veriyor

 

Üroloji ve Tüp bebek uzmanı Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu, Mega Radyo’da yayınlanan, ‘Panorama’ söyleşi programının canlı yayın konuğu oldu.

Üroloji ve Tüp bebek uzmanı Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu, Mega Radyo’da yayınlanan, ‘Panorama’ söyleşi programının canlı yayın konuğu oldu. Dr. Burak Sıvaslıoğlu, infertilite tedavi yöntemleri ve tüp bebek konularında önemli açıklamalar yaptı.

Deneyimli gazeteci, usta radyocu Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Panorama’ programında konuşan Dr. Burak Sivaslıoğlu tüp bebek, kısırlık, varikosel, sperm bozukluğu, aşılama, mikroenjeksiyon konularında önemli bilgileri paylaştı.

Ülkemizde her beş aileden birinin çocuk sahibi olmakta problem yaşadığını ve tıbbi yardım almak zorunda kaldığını belirten Dr. Burak Sivaslıoğlu ”Kısırlık problemi olan ailelerde bu durum kadın kaynaklı olabileceği gibi erkek kaynaklı da olabilir. Son zamanlardaki bilgilerimize göre erkek kaynaklı kısırlık % 50 oranlarına ulaşmaktadır. Erkek kısırlığının hastalıksal birçok sebebi bulunmakla beraber sanayileşme, kötü çevre koşulları, beslenme alışkanlıklarının değişmesi, gıdalardaki genetik ve kimyasal değişimler, sosyoekonomik anlamda ileri yaş evlilikler gibi durumlar problemi daha da artırabilmektedir.” dedi.

Dr Burak Sivaslıoğlu kısırlık tedavileri ile doğal yoldan gebeliği önemsediğini, ancak kısırlık tedavilerinin bir parçası olan tüp bebek uygulamasının artık İskenderun’da mümkün olduğunu söyleyerek, Özel İskenderun Palmiye Hastanesi tüp bebek merkezini açtıklarını belirtti. Dr. Sivaslıoğlu “Evli çiftlerin yaklaşık %15 -20 civarı kısırlık problemleriyle karşılaşıyor ve çözüm arıyor. Tüp bebek tedavileri kısırlık problemlerini çözmede yüksek başarılı bir seçenek olarak uygulanıyor. İskenderun’da kısırlık tedavileri yapılabilmekle beraber tedavilerin, aşılamaların sonuçsuz kaldığı durumlarda ve tüp bebek uygulaması gerekliliğinde hastalar, şehir dışına gitmek zorunda kalıyordu. Hastalar, bu durumdan hem maddi hem manevi hem de zaman olarak kayıplara uğruyordu. Bu anlamda ilçemizde bir tüp bebek merkezinin bulunmaması büyük bir eksiklik idi. Özel Palmiye Hastanesi bu eksikliği gidererek yöremiz adına çok başarılı bir iş yapmıştır. Kısırlık tedavileri ve tüp bebek konusunda yöremizin deneyimli, başarılı hekimlerinin Palmiye hastanesi tüp bebek merkezi ailesi çatısı altında olması bizleri mutlu etmektedir.” dedi.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan, oldukça yüksek oranda ilgi gören ‘Semir Yazıcı İle Panaroma’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden, ayrıca instagram hesabı üzerinden de canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur