Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
22 Haziran 2024 Cumartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Mega Radyo ‘Baba Parası’ ile Şenlendi

 

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı 'Baba Parası' filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir İskenderun Mega Radyo’da Usta Gazeteci Semir Yazıcı’nın canlı yayın konuğu oldu.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemirin yaptığı Baba Parası filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir İskenderun Mega Radyo’da Usta Gazeteci Semir Yazıcı’nın canlı yayın konuğu oldu.

1 Ocak’ta vizyona giren Baba Parası filminin İskenderun galası için İskenderun’a gelen, filmin başrol oyuncularından Murat Cemcir ve Ahmet Kural Mega Radyo’da canlı yayına katılarak, keyifli bir söyleşiye imza attılar.

Gala öncesi Semir Yazıcı’nın konuğu olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural kentin tek radyosu Mega Radyo’da sevgi seliyle karşılandı. Komedi dozajı yüksek Baba Parası filminin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural Semir Yazıcı ile Panorama programında bol kahkahalı, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Dinleyenlere filmi anlatan Kural ve Cemcir, daha sonra Semir Yazıcı’nın sorularını samimiyetle cevaplandırdı. Mega Medya Grubuna akın eden hayranlarını program sonrası kırmayan ikili hemen herkesle fotoğraf çektirdi ve yaptıkları esprilerle hayranlarını kahkahaya boğdular.

Öte yandan Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun, Murat Cemcir ve Ahmet Kural’a kendilerini ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Söyleşinin ardından İskenderun Primemall AVMde Prestij sinema salonlarında düzenlenen galaya katılan oyuncular, filmin gösterileceği salonları ziyaret ettiler ve burada kendilerini bekleyen hayranlarıyla buluştular.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan Semir Yazıcı ile ‘Panorama’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur