Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
22 Haziran 2024 Cumartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Karantina Günlerinin Dostu; ‘RADYO’

 

Media Liven ulusal anket şirketi tarafından sahada yapılan 'Bilgi Anketi - Radyo Dinleyicisi araştırması' sonuçlarına göre Radyo dinleme oranında yükselme olduğu ortaya çıktı.

Media Liven ulusal anket şirketi tarafından sahada yapılan Bilgi Anketi - Radyo Dinleyicisi araştırması sonuçlarına göre Radyo dinleme oranında yükselme olduğu ortaya çıktı. Dünyayı eve kapatan Salgın sonucunda karantina günlerinde insanlar daha fazla radyo dinlemeye eğilim gösteriyor ve radyo programcılarına güveniyor.

Anket 15 bin 328 kullanıcı ile gerçekleştirildi: 26 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında 15 bin 328 Google onaylı tekil kullanıcının katılımıyla gerçekleşen ankete Radyo kanalları, programcılar, yayıncılar, sanatçıların yanı sıra Radyo sevenler yoğun destek verdi.

İskenderun’un tek radyosu ‘Mega Radyo’da gün boyu 7/24 kesintisiz müzik yayınının yanı sıra saat başı dünya sağlık gündemine dair gelişmeleri de dinleyenleri ile paylaşıyor. Ayrıca Perşembe sabahları sağlık içerikli program ile canlı yayında radyo dinleyenlerini doktorlar ile buluşturuyor.

Bu zor günlerde başta Reklam verenler olmak üzere tüm sektörlere ışık tutacağı düşünülen Radyonun, insanların hayatındaki önemini bir kez daha ortaya koyan araştırma sonuçları şu şekilde oluştu;

1- Geçen hafta içinde radyo dinlediniz mi?

Katılımcıların;

%47’si - Her gün, %30’u - Hemen hemen her gün, %4’ü - Dinlemedim

2- Geçen hafta radyo dinlediğiniz gün hangi sıklıkla dinleme yaptınız?

Katılımcıların;

%25’i - 1-2 Saat, %24’ü - 4 Saatten Fazla, %12’si - 3 - 4 Saat

3- Geçen hafta radyo dinlediğiniz gün hangi saatlerde dinleme yaptınız?

Katılımcıların;

%20’si - 07.00 – 09.00, %20’si - 17.00 – 19.00, %8’İ - 11.00 – 13.00

4- Geçen hafta nerede radyo dinlediniz?

Katılımcıların;

%42’si - Ev, %38’i - Araç (otomobil toplu taşıma), %1’İ - Dışarıda

5- Geçen hafta radyo dinleme sebebiniz neydi?

Katılımcıların;

% 30’u - Eğlenme, % 30’u - Bilgilendirme (Haber, Ekonomi, Gündem), %4’ü - Diğer

6- Geçen hafta hangi cihazlardan radyo dinlediniz?

Katılımcıların;

%40’ı - Telefon, Tablet, %32’si - Araç (otomobil toplu taşıma), %6’sı - TV

7- Corona virüs salgınından sonra günlük radyo dinleme süreniz arttı mı?

Katılımcıların;

%57’si - Hayır Değişmedi, %6’si - Evet 30 Dakika ve Altı

8- Corona virüs salgını hakkında bilgi kirliliğinin en fazla olduğunu düşündüğünüz mecra hangisidir?

Katılımcıların;

%43’ü - Sosyal Medya, %27’si - İnternet Haberleri, %3’ü - Radyo

9- Gündem ile ilgili haberler için hangi kaynaklara güvenirsiniz?

Katılımcıların;

%38’i - Radyo, %23’ü - Televizyon, %9’u - Gazete

10- Hangi program yapımcılarına güvenirsiniz?

Katılımcıların;

%57’si - Radyo Programcısı, %2’i - İnternet Fenomeni

Her hesap sahibi yalnızca 1 sefer anket doldurmuştur.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur