Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

HATAY’DA 50 YILIN İÇMESUYU PROJESİ START ALDI

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), “50 Yılın İçme suyu Seferberliği” sloganıyla bir proje başlattı.

...Genel Müdürlük, hayata geçirilen projenin Hatay’daki su sorununu kökünden çözeceğini belirterek, “50 Yılın İçmesuyu Seferberliği” projesinin tamamlandığında, Fransız döneminde yapılan altyapı çalışmalarının ardından Hatay tarihindeki en büyük altyapı atağı olacağını açıkladı.

“Temiz Suya İlk Adım” parolasıyla hayata geçirilecek olan dev projenin 3 adımda gerçekleşeceğini açıklayan HATSU yetkilileri tarafından Hatay genelinde içme suyu ile ilgili tüm sorunlu ilçe ve köylerden oluşan noktaların tespitinin yapıldığı, bu bölgelerin altyapı ve şebeke yenileme işlemlerinin proje kapsamına alındığı açıklandı.

HATSU tarafından projenin uygulanmasıyla ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre “1. dev adımda, içmesuyu ile ilgili en çok sıkıntıyı yaşayan 5 ilçede proje 2015 yılında hayata geçirilecek. Çalışmalar kapsamındaki 2. Dev adımda, projesi bu sene devam etmekte olan ve yapımı 2016 yılında planlanan, kalan 8 ilçenin içme suyu şebeke değişimi yapılacak. Son adım olan 3. Dev adımda ise geriye kalan eski belde ve köylerin içmesuyu şebeke değişimi 2017 yılında yapılacak.”

 

 
Tarih       : 12 Mayıs 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur