Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

KIZILAY İSKENDERUN’DA SEVGİ BUTİĞİ VE AŞEVİ AÇILDI

 

Türk Kızılayı İskenderun Şubesi, Ümit Günay’ın başkanlığında hizmet ataklarını sürdürüyor. Bünyesinde üniversite öğrencilerini barındıran bir yurdun da bulunduğu Türk Kızılayı İskenderun şubesi tarafından, aynı binada ihtiyaç sahibi öğrenciler için Sevgi Butiği ve Aşevi hizmete açıldı.

...Türk Kızılayı İskenderun Şubesi, Ümit Günay’ın başkanlığında hizmet ataklarını sürdürüyor.

Bünyesinde üniversite öğrencilerini barındıran bir yurdun da bulunduğu Türk Kızılayı İskenderun şubesi tarafından, aynı binada ihtiyaç sahibi öğrenciler için Sevgi Butiği ve Aşevi hizmete açıldı.

İstanbul Merter Kızılay Şube Başkanı Ercan Tan’ın öncülüğünde başlatılan, daha sonra Türkiye geneline yayılan proje kapsamında İskenderun’da açılan Sevgi ButiğiTürk Kızılayı’nın Türkiye genelindeki 11. Şubesi olarak törenle açıldı.

İlköğretim çağındaki öğrenciler dahil, ihtiyacı olan üniversite öğrencilerinin giyim ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hizmete açılan sevgi butiğinde yeni, güncel, kullanılmamış giyim eşyaları bulunuyor.

Emeği geçenlere, katkıda bulunanlara teşekkür plaketlerinin sunumunun ardından Sevgi Butiği’nin açılış kordelası Kaymakam Hasan Özyiğit tarafından kesildi. Açılışın ardından kapasitesi artırılan ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin beslenmesine yönelik Aş Evi de törenle hizmete açıldı. Açılışta hazır bulunan konuklara Türk Kızılay İskenderun Şubesi başkanı Ümit Günay’ın önderliğinde şube yönetim kurulu üyeleri, Kızılay gönüllüleri ve MKÜ öğrencileri kavurma, pilav ve ikramda bulunarak sıcak ev sahipliği yaptılar.

Yurt binası ve bazı birimlerin konuklar tarafından ziyareti ve yasin-i şerif okunmasının ardından açılış töreni sona erdi.

Törende İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit’in yanı sıra,belediye başkan vekili Hıdır Güneş,Türk Kızılayı genel merkez yönetim kurulu üyesi Gülay Aslan,Merter şube başkanı Ercan Tan, MKÜ Mühendislik fakültesi dekanı Prof. Dr. Güray Çam, İ.M.Y.O.  müdürü Doç. Dr. Selçuk Mıstıkoğlu, Yrd. Doç. Ayşegül Karakelle, , belediye başkan yardımcısı Ergün Gözüküçük, İSTUDER başkanı Sabahattin Uygun, Belediye meclis üyeleri, İŞKUR ilçe müdürü Mehmet Yüksel, bir kısım MKÜ öğrencileri ile kalabalık topluluk hazır bulundu.

 

 
Tarih       : 12 Mayıs 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur