Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
11 Mayıs 2021 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

İTSO’daEğitimler Devam Ediyor

 

...İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)’da DOĞAKA ve KOSGEB işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik Eğitim programları devam ediyor.

 

    İTSO  Toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde eğitmen Nadile Nurşen Trakçı, girişimcilere sinevizyon destekli olarak genel bilgiler verdi. Hatay KOSGEB ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı işbirliğiyle organize edilen ve İTSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1. Kur uygulamalı girişimcilik eğitiminde katılımcılara bilgiler verildi. Trakçı; “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeyini arttırmak amacıyla düzenlenmektedir. Eğitimde kendi işini kurmak isteyen girişimcilere iş planı hazırlamaya yönelik eğitim verilmektedir.  Eğitimler 24 saati atölye çalışanlarından oluşan toplam 70 saatlik eğitimler olup, genel katılıma açık ve ücretsizdir” dedi.

Hatay KOSGEB ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı işbirliğiyle organize edilen ve İTSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen eğitimlere 25 girişimcinin katıldığı ve belge almaya hak kazandığı ifade edildi.

 

 
Tarih       : 25 Mayıs 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur