Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Emekliler Siyasilerden İlgi Bekliyor

 

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan, emekliler olarak milletvekili adaylarından, siyasi partilerden ilgi ve sorunlarına çözüm beklediklerini ifade etti.

 

   TÜED İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan “Hemen her seçim dönemi siyasilerimiz biz emeklileri ara ara dinler ve bizlere sorunlarımızın çözümü konusunda bir takım vaatlerde bulunurlar. Ancak bunlar nedense hayata geçmez. İskenderun’da ve bölgede 10 bine yakın, Türkiye genelinde ise 1 milyon civarındaki üyemizle gerek genel gerekse yerel seçimlerde seçimin kaderine etki edecek gücümüz var. Siyasi parti temsilcilerimizden ve her partiden milletvekili adaylarından ilgi bekliyoruz, bizleri dinlemelerini ve anlamalarını talep ediyoruz. Ülke genelinde 11 milyona yakın emekli oldukça zor şartlarda yetersiz emekli maaşlarıyla geçinmeye çalışıyorlar. İktidara gelecek siyasi parti ya da partiler bugünden biz emekliler için proje üretsinler. Örneğin emekliye TOKİ eliyle kira öder gibi ev inşa edilip verilmesi her siyasi iktidarın önceliği olmalı. Yakın geçmişte başlayan TÜED Genel Merkezi ile TOKİ arasındaki emeklileri taksitle ve uygun fiyatla ev sahibi yapma projesi, 7 Haziran 2015 sonrası da sürmeli ve yaygınlaştırılmalıdır” dedi.

Milletvekili adaylarına sunum yapabiliriz

TÜED İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan “emeklilere TOKİ aracılığıyla ev kazandırma projemiz elbette İskenderun’da ve bölgemizin diğer mevkilerinde de olacaktır. Projelerimiz, konuyla ilgili hazırlıklarımız tamam, bizi dinlemek isteyen, projelerimizi görmek isteyen siyasi parti yetkililerimize, hemen her partiden milletvekili adayımıza, şubemizde gerekli bilgileri verebilir, gerekli sunumları yapabiliriz. Onlar bizi dinleme nezaketi gösterirse, bizler de onları gerektiği gibi bilgilendirir ve tüm siyasilerimizi emekliler içinde güzel işler yapmaya yönlendiririz” şeklinde konuştu.

 
Tarih       : 25 Mayıs 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur