Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Mini Mini Birlerden Coşkulu Gösteri

 


...Naciye suna Oktay Tekin İlkokulu birinci sınıf öğrencileri, dün gece İskenderun Belediye Kültür Sarayı salonunda yapılan programla, okumanın heyecanını coşkuyla kutladılar.

03 Haziran Çarşamba günü İskenderun Belediye Kültür Sarayı’ n da gerçekleşen yıl sonu etkinliğine, Okulun kurucuları olan Hayırsever Naciye hanım, Suna hanım ve Oktay bey’in yanı sıra okul müdürü Mehmet Çörtük ve Anaokulu müdürü Hüseyin Gündüz’  de katıldı. 1 dakikalık saygı duruşu akabinde İstiklal Marşı töreni ardından, ilk olarak Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu müdürü Mehmet ÇÖRTÜK açılış konuşmasını  yaptı. Salondaki kalabalığı daha fazla bekletmemek adına konuşmasını kısa keserek velilere teşekkürlerini sundu. Daha sonra kürsüye davet edilen Hayırsever Naciye Hanım kısa ve öz konuşmasıyla mutluluğunu şu şekilde ifade etti; “ Çocuklarımızın geleceğe yönelik çalışmaları bizi mutlu ediyor. O çocuklar bizim boynumuza sarıldığı zaman biz iki kat üç kat daha büyüyoruz. Sağ olun çok teşekkür ederim.”

Naciye Hanımın konuşması bitiminde okul öğrencileri sabırsızlıkla beklenen gösterilerine başladılar. Birinci sınıf öğrencileri ilk etkinliklerini büyük bir heyecan ve mutluluk la sergilediler. Okul öğrencileri; koro, bale gösterisi, Anadolu ateşi dansı, folklor, skeç, piyano müzikali gibi birbirinden farklı gösterilerle hem eğlendiler hem salondaki izleyenlerden büyük beğeni topladılar. 

 
Tarih       : 06 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur