Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

İskenderun Gençlik Merkezin’den Renkli Ramazan Etkinliği

 


 

İskenderun gençlik merkezi Ramazan ayı kapsamınca düzenlenen, Kur’ an-ı Kerim, değerler eğitimi ve Osmanlı Türkçesi gibi kursların yanı sıra yaz boyunca ücretsiz kurslar verilecek.

İskenderun Gençlik merkezinde verilecek olan kurslarda bazı yaş aralığı bulunmakla birlikte şu şekilde listelendi;

Gençlik merkezinde 15 haziran 15 eylül arası resim (7-29 yaş), İngilizce(9-24 yaş), karete (7-29 yaş), gitar(7-29 yaş), satranç(9-15 yaş), basketbol(7-12 yaş), Tiyatro(15-29 yaş), Jimnastik, Halk oyunları(7-29 yaş),matematik(11-16 yaş), Down sendromlu üyeler için ise Resim, Müzik ve spor kursları, Engelliler Spor gibi yaz kursları verileceği bildirildi.

İskenderun gençlik merkezi müdürü Ahmet Keskin yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında şöyle bir açıklamada bulundu;

“ İskenderun Gençlik Merkezi 2013 yılında kuruldu. Bu süre zarfında İskenderun gençliğine mümkün olduğunca ulaşmaya çalıştık. 1 yıl boyunca 83 tane sosyal sorumluluk projesinin içerisinde rol aldık. Büyük yaptığımız projelerimiz oldu, küçük proje olarak adlandıracağımız ama gençlerin ilgisini çeken çalışmalarımız oldu. 83 projemizin haricin de gençlerimizle geziler, kamplar piknikler, turnuvalar gibi yaptığımız 36 tane çalışmamız oldu. Bizler yılın 365 günü ya faaliyetlerle, ya çalışmalarla, ya kurslarla hep gençliğin hizmetinde olamaya çalışıyoruz. Gençlik merkezi olarak en önemli dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi, evet normal sosyal kültürel, sanatsal, sportif faaliyetler de elimizden geldiğince yer alıyoruz, ama gençlerimize unutulmaya yüz tutmuş sanatlar, unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunları gibi birçok çalışma dada yardımcı olamaya çalışıyoruz. “ dedi. Unutulmaya yüz tutmuş faaliyetlerden söz açan Ahmet Keskin örnek olarak, Kitre Bebek Rölyef ve mangala oyununu örnek vererek, mangala oyununun  Osmanlı padişahlarının geliştirdiği bir stratejiden geldiğini anlattı.

Ahmet Keskin Yaz kursunun 2 grup halinde olacağını belirterek 29 yaş sınırını geçmeyen tüm üyelerin ücretsiz bu faaliyetlerden yararlanabileceğini, ramazan ayı bitiminde kurslarımız sona ereceğini belirtti.  

Keskin var olan kursların dışında gençlerden talep geldiği sürece farklı farklı sanat dallarında da kurslarda açılabileceğini kaydetti. Şuanda 3000 tane üyeleri bulunduğunu yeni gelecek olan gençlere de kapılarının açık olduğunu ekledi.

 

Kurs kayıt kontejyanları sınırlı olduğu için kayıtların 15 Haziran 2015 ‘ e kadar yapılması gerektiği duyuruldu.

 
Tarih       : 11 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur