Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Belen Halk Eğitim’ de Yıl Sonu Etkinliği

 


...Belen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2014-2015 eğitim-öğretim dönemini kapsayan “Geleneksel El Sanatları Yıl Sonu Sergi” açılışı, Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayı’nda 10 Haziran Perşembe günü saat 10:00’ da yapılan sergiye, Kaymakam Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkan Vekili Şerafettin SOLMAZ, Kamu Kurum ve Kuruluşların daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile vatandaşların katıldı.

     Kanuni Sultan Süleyman Kervansayı’ nda yapılan sergi, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasını ardından, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akça’nın açılış konuşması ile devam etti.

 Akça; törene katılan misafirlere teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde; 2 Okuma-Yazma, 38’i Mesleki ve Teknik alanda, 32’si Kültür ve Sosyal alanlarda olmak üzere 72 kurs açıldığını ve 17 seminer düzenlendiğini, 934’ü bayan, 1545’i erkek olmak üzere toplam 2.479 kursiyere hizmet verildiği bilgisinde bulundu. Çalışmaları hızlandırarak daha fazla sayıda insana ulaşılmayı hedeflediklerini söyleyen Akça, “Her zaman, her yerde, herkes için eğitim, halk eğitim!” sloganı ile göreve devam edileceğini ekledi.  

        Kaymakam Aydın, Belediye Başkan V.SOLMAZ ile birlikte kurdele kesimi ile sergi açılışını yaparak, sergi stantlarını tek tek gezip, kurs öğreticilerinden üretilen ürünler hakkında bilgi aldı. Törende folklor gösterileri katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Sergide yapılan eserler büyük bir ilgi gördü. Sergide dikkat çeken çalışmalardan biri de ebruli çalışması oldu. Kaymakam Aydın ‘ da ebruli sanatı yapmak için denemede bulundu. Daha sonra müzik dinletisi, eşliğinde yapılan ikram ile tören sona erdi. Serginin 10,11 ve 12 Haziran 2015 tarihlerinde sergilenmeye devam edecek.

 

 
Tarih       : 12 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur