Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti 69 yaşında

 


...

 

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti 69’uncu yılı kutlanırken,  sivil toplum gazetesi olarak yola çıkan Cemiyet’in günlük yayın organı Bizim Gazete 21’inci, Basın Müzesi ise 27’nci yılını Burhan Felek Konferans Salonu’nda büyük bir törenle kutlandı.

 Törene; TGC Başkanı Turgay Olcayto, Önceki Başkanlar Nail Güreli ile Orhan Erinç, Başkan Yardımcısı Recep Yaşar, Genel Sekreter Sibel Güneş, Genel Sayman Gülseren Ergezer Güver, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Özdemir, Yönetim Kurulu üyeleri İhsan Yılmaz ve Kamil Masaracı; Onur Kurulu Başkanı Ergin Konuksever, Onur Kurulu Sekreteri Mustafa Dolu, Onur Kurulu Üyesi Orhan Ayhan, Balotaj Kurulu Sekreteri Haşmet Yavuz, Balotaj Kurulu Üyesi Şevket Uygun,  Hukuk Danışmanı Gökhan Küçük, Gazeteciler Sosyal Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Turgut Genç ile Genel Sekreter Engin Köklüçınar, Onursal Üyeler Prof. Dr.Turgay Atasü, Dr.Mücahit Atmanoğlu, Dr.Oktay Duran ve Şenes Erzik katıldı. Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat ve Basın Yayın Enformasyon İstanbul Müdürü Necmettin Altuntaş, gazeteciler Altan Öymen, Turgut Fethi Erden, Halit Kıvanç, Güngör Uras da törene katılan gazeteciler arasında yer aldı. 

 

TGC Burhan Felek Konferans Salonu’nda düzenlenen kutlama töreninde; 1932-1933 doğumlu 40 TGC üyesine anı plaketi sunuldu. Plaket takdiminde konuşma yapan Başkan Olcayto sıkıntılarla dolu bir seçimi geride bıraktıkların, seçim süresince basın üzerinde yoğun baskı kurulduğunu ifade etti. Önümüzdeki süreçte düşüncenin suç olmaktan çıkacağını umut ederek yeni gelecek hükümetten bunları istemenin emekçi gazeteciler adına bir borç olduğunu belirtti.

 

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti 69. Yaşını kutlama töreninde plaket alan daha bir çok isim söz alarak konuşma yaptı. Plaket alan tüm emektarlar tek tek duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

Genel Sekreter Güneş: TGC 1946’da  iktidar etkisindeki Türk Basın Birliği’ne karşı kurulmuş.”

Gazeteci Altan Öymen: “ Gazeteler sansürü kendileri uyguluyor.”

Ahmet çitoğlu: “Basın özgürlüğünün yeşermesi adına alıyorum.” 

Aytek aydemir: “Hayatımda aldığım en değerli ödül.” 

Erdoğan Arıpınar: “ TGC’ nin rozeti, onur rozetidir.”

Eyüp Karadayı: “ Dostlarımızı görmenin mutluluğu içindeyiz.”

 Ekonomi yazarı Güngör Uras:” Tek istediğim cemiyet’e üye olmaktı. 1983 yılında Cemiyet’e kabul edildim. Benim için çok büyük şerefti.”

Aydınlık gazetesi yazarı Hayati Asılyazıcı:” Basının sansüre takılmamasını diliyorum.”

İsmail Yaşar Aktaş, “Ankara’dan geldim. Burada bulunmaktan ve ödülü almaktan çok mutluyum”

TGC eski Başkanı Nail Güreli: “ Cemiyetimiz genç kuşaklara daha güçlü devredilecek.”

Selami Turgut Genç: “Gazeteci doğdum. Cemiyetimizin üyesi olmanın onurunu da muhafaza ediyorum.”

Gazeteciler Sosyal Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Suat Yalaz: “TGC dürüst gazetecilik yaptı.” 

Karaoğlan isimli resimli roman çizeri Ziya Işıküstün: “ Mühim olan bu yaşta hatırlanmak.”

 
Tarih       : 12 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur