Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

ÖZEL ÇOCUKLARDAN EL İŞLERİ SERGİSİ

 


... 

İskenderun Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin yıl boyunca yapmış olduğu el işi çalışmaları,  İskenderun Prime Mall alışveriş merkezinde açılan sergide görücüye çıktı.

Sergi açılışını İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptı. Seyfi Dingil açılış sırasında yapmış olduğu konuşmada “Arkadaşlar böyle açılışları yapmak hakikaten çok onur, verici. Birde günümüzde eskiden bu tür konuları hiç önem verilmiyordu, çocuk evde bir öcü gibi saklanıyordu. Ama artık toplumumuz bunları kabul ediyor. Bizde sahile down kafe ve engelli kafe kuruyoruz. Bugün yarın çalışmalara başlıyoruz. İnşallah bu çocuklarımıza orda da görev vereceğiz.  Eğitimlerini hem orada hem de sizin burada alırlar. inşallah hayırlı uğurlu olur. Allah utandırmasın. Bu açılışı yapmak en büyük tesisi açmak kadar önemlidir.”diyerek düşüncelerini ifade etti.

Sergi sırasında öğrenciler ile tek tek ilgilenip fotoğraf çektiren Başkan Seyfi Dingil, yapılan el işi çalışmaların da inceleyip, katkı da bulunmak amacıyla öğrencilerin yapmış olduğu yağlı boya tablolarından bir tanesini satın aldı.

İskenderun Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Bestami Kara vermiş olduğu demeçte; “İskenderun özel eğitim mesleki eğitim merkezi yılsonu sergisini açmış bulunuyoruz. 2014-2015 eğitim öğretim senesinin sonunda sergimiz el sanatları ve resim sergisidir. Öğrencilerimiz yapmış olduğu çalışmaları, sergilemek ve satıştan elde ettiğimiz geliri okulumuza katkı sağlamak amacıyla yapıyoruz. Öğrencilerimizin emekleri öğretmenlerimizin katkıları ile yapılan çalışmalar. Öğrencilerimizin özelliği hafif düzeyde zihinsel engelli olmaları, özel öğrenciler diyelim daha uygun olur. Herkesin emeklerine sağlık okulumuza katkılarından dolayı ilgililere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 
Tarih       : 15 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur