Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Bilardo Şampiyonasının Kazananı Belirlendi

 


... 

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu, Antakya Arena Bilardo İhtisas Spor Kulübünde yapılan “ HBB Özel Türkiye 3, Bant Bilardo Şampiyonası 1, Medeniyetler Kupası” turnuvası 14 Haziran tarihi itibariyle sona erdi.

 

HBB’ nin bilardo sporunu desteklemek ve sevdirmek amacıyla 11-14 Haziran tarihleri arasında düzenlediği HBB Özel Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 1. Medeniyetler Kupası’ nın kazanan isimi açıkladı. Çok sayıda spor severin yarıştığı şampiyonada 1.Tayfun Taşdemir, 2. Mehmet Can Çapak oldu. Bilardo turnuvalarında 4. seçilmediği için şampiyonaya katılan sporculardan 2 kişi 3.lüğü paylaştı. 3.lük sevincini yaşayanlardan biri Lütfi Çenet olurken; diğeri Murat Çelik oldu.

 

Antakya Arena Bilardo İhtisas Spor Kulübünde yapılan şampiyonada dereceye giren isimlere ödülleri takdim edildi. Birinciye 3000TL, ikinciye 2000TL, üçüncü olan isimlere ise 1000TL ödül verildi. Sporculara kupalarını verme şerefine HBB başkan vekili Serdar Güven nail oldu.

 
Tarih       : 16 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur