Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Adana-İskenderun Yolu Ulaşıma Kapandı

 


..

Hatay ‘ın Sarıseki Azganlık ve Denizciler ilçesi sağanak yağış sebebiyle sel baskınına uğradı.

Sabah saatlerinde başlayan yoğun yağış Adana-İskenderun otoban yolu ve İskenderun Organize Sanayi Bölgesini etkisi altına aldı. Denizciler otobanında oluşan toprak kayması sonucu şehirlerarası gidiş geliş yönünde ulaşım kapandı. İskenderun bağlantı yollunun ulaşıma kapanmasıyla birlikte vatandaşlar trafikte mahsur kalarak sıkıntılı anlar yaşadı. Organize Sanayi Bölgesinde bazı yol ve köprüler hasar görürken güzergâhta araç sahipleri saatlerce araçlarında mahsur kaldılar. Yaşanan sel felaketinde Sarıseki deki birçok ev ve okulu su bastı. Sarıseki limanında şiddetli dalgalar bir geminin karaya oturmasına sebep oldu. E-5 karayolunda ulaşımın trafiğe açılmaması ile 5 kilometre uzunluğunda bir araç konvoyu oluştu.

Hatay su ve kanalizasyon ekipleri başlattığı çalışmayla gün boyu suların tahliyesi için çabalarken diğer taraftan Sarıseki ortaokulunun temizleme ve tahliye çalışmasını okul müdürü ve öğretmenler kendi imkânlarıyla yapma uğraşına girdiler.

 
Tarih       : 27 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur