Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

5 Temmuz Festivalinin Sanatçı Kadrosu Belirlendi

 

Her yıl geleneksel olarak 5-9 Temmuz tarihleri arasında İskenderun’un düşman işgalinden kurtuluşunun ve Türk askerlerinin Hatay’ a İskenderun üzerinden girişinin kutlandığı festivalin bu yıl sahne alacak sanatçıları belli oldu.

...

İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 5 Temmuz Festivali hazırlıklarının ele alındığı toplantıda sahne alacak sanatçılar ve programları da belli oldu. İskenderun Belediyesi Kültür ve Sanat Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında 4 Temmuz 2015 Cumartesi saat:22.00de Grup Ayna İskenderun halkı ile buluşacak. Festival komitesi tarafından yapılan açıklamada halkın sevdiği ve takdir ettiği sanatçıları vatandaşlarla buluşturmak üzere gayret gösterildiği ifade edilerek şu görüşlere yer verildi;

” İskenderun Belediyesi 5 Temmuz Kültür ve Turizm Festivalinin tanıtım ve reklam çalışmalarımız başlamıştır. 5 Temmuz tarihinde Anıt Alanında Mustafa Ceceli konseri ile gençlerimizin festival coşkusunu yaşatmak istiyoruz. Her gün iftar sonrası düzenlediğimiz ramazan şenliklerinin yanısıra festival organizasyonumuz ile halkımıza güzel bir yaz festivali havası yaşatma çabası içerisindeyiz. Ünlü sanatçılarımız sahne alarak halkımızla kurtuluş günümüze ortak olacak.7 Temmuz 2015 tarihinde İbrahim Sadri ve 10 Temmuz 2015 tarihinde Fatih Kısaparmak Atatürk Anıt Alanında İskenderun halkıyla buluşacak. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızı festival heyecanına destek olmaya davet ediyoruz."

Festival kapsamında sahne alacak sanatçılar dışında ayrıca çeşitli resim sergileri ve sanatsal faaliyetlerde yer alacak.

 
Tarih       : 27 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur