Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Belene Kapalı Semt Pazarı

 


...

Hatay’ın Belen ilçe’sinin Halilbey Mahallesine kapalı semt pazarı inşasının yapımı için temel atma töreni düzenlendi. Temel atma törenine; Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil katıldı.

Belen Belediye başkanı yaptığı açıklamada; büyük projelerinden bir tanesine semt pazarının temelinin atılması ile başladıklarını, bugüne kadar beklemiş olmalarının sebebinin ise hazırda bir yerleri olmamasından dolayı kaynaklandığını belirtti. Ayrıca Sarımazı ve Belene daha büyük projeler yapacaklarının müjdesini veren Başkan Vurucu “ Burası 5 dönüme yakın bir alan, 3 dönüme yakını kapalı, 2 dönüme yakını da otopark şeklinde düzenlenmiş bulunuyor. Takriben 5 dönüm burası, imam hatip ortaokulu ve imam hatip lisesinin arazisinden arta kalan bir alan. Burayı haftada bir gün kapalı semt pazarı tahsis ediyoruz, diğer alanları da okulumuz alanları olarak hizmete sunacağız. İnşallah 2016 yılında imam hatip lisemizin temelini atacağız, inşallah buraya da uygulamalı bir camii düşüncemiz var. Takriben bu 5 dönümlük alan 700 bin lira ya yakın bir meblağ tutuyor. Üç, üç buçuk ay gibi kısa bir sürede halkımızın hizmetine sunacağız. Hizmetlerimiz bundan sonra inşallah çığ gibi gidecek. Bu bir yıllık süre evimizin içini düzeltmek ile geçti, hala devam ediyor bitmiş de değil bunu da bilmenizi istiyorum. Kolay bir süreçte değiliz rabbim yardımcımız olsun, kaymakamımız bu konuda çok büyük desteklerini görüyorum, huzurlarınızda ona da teşekkür ediyorum.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

Başkan Vurucu’nun konuşmasının ardından konuşma yapan Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın ; “Kapalı semt pazarımızın önce mahallemize sonra ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Büyük projelerimizden biri tanesine Halilbey semt pazarının temelinin atılması ile başlıyoruz. Bugüne kadar niye beklediniz derseniz bu yerin tahsis edilmesi baya bir zaman alıyor, hazır bir yerimiz yok, bunun akabinde Sarımazı ve Belenimize daha büyük bir projeyi hizmetinize Bende projelerimiz ayrıntılarını belediye başkanımızdan öğrenmiş oldum. Belenimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Kaymakam Yılmaz Belenin böyle bir ihtiyacı olduğunu, çevre illerden dahi Halilbey de ki pazarın methini duyduklarını belirterek; “Burada satılan ürünlerin doğallığını ifade ediyorlardı, o ürünlerin böylesine güzel sistemli bir yerde,Pazar içerisinde otoparkı olan bir yerde daha güzel şartlarda sunulacak olması hem vatandaşlarımız için çok güzel bir imkan olacak belenin böyle hizmetlere çok ihtiyacı var. Başkan bey de çok iyi ifade etti en büyük problemimiz, belenin arazileri ya hazine arazileri üzerlerine evler yapılmış, işgal edilmiş durumda. Orman arazisi giremediğim, tasarruf edemediğimiz ancak okul yapımında kullanabileceğimiz, sağlık yapımında kullanabileceğimiz yerler. Elimizden geldiğince bu konuda şimdilik bir çalışmada yürütüyoruz belediyemiz ile beraber.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın ve Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun konuşmalarının ardından temel atma töreni için Kuran-ı Kerim okutulup, kurban kesildi. Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın ve Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingilin birlikte kurdele keserek semt pazarı yapımı için temel attılar.

 
Tarih       : 23 Temmuz 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur