Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Prımemall İskenderun da Muhteşem Müzikal

 


...Primemall İskenderun, 26 Temmuz Pazar günü gerçekleştirdiği etkinlik “Canım Kardeşim” müzikali ile minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Düzenlenen etkinlikle ziyaretçiler nesli tükenmekte olan hayvanları tanıma şansı yakaladı.

Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, 26 Temmuz Pazar günü “Canım Kardeşim” müzikal tiyatro gösterisini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bu etkinlikte, nesli tükenmekte olan hayvanlardan aslan, fil ve panda çocuklara tanıtılırken bu hayvanların yaşadığı bölgeler hakkında da bilgiler verildi.

Primemall İskenderun Alışveriş Merkezinde düzenlenen “Canım Kardeşim” etkinliğiyle çocuklar sevdikleri kahramanlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıktılar. Çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayan etkinlikte hayvanların yaşadıkları bölgelerin bilgileri de verildi. Çocuklar, aslanın Afrika kıtasında, pandanın Çin’de, filin ise Hindistan’da yaşadığına dair ve bunun gibi birçok bilgiler öğrendi.

 

 
Tarih       : 27 Temmuz 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur