Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Alt Minikler Adıyaman Yolcusu

 


...Türkiye Boks Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 14- 20 Ağustos 2015 tarihleri arasında Adıyaman’da yapılacak.

Adıyaman’da yapılacak olan Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Hatay’ı temsil edecek  olan Antrenör ve alt minik kategorisinde bulunan sporcuların isimleri belirlendi.

Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Hatay’ı temsil edecek  olan Antrenör ve alt minik kategorisinde bulunan sporcuların isimleri şöyle:

İdareci;  Sezer Gümüş, Antrenör;   Mahmut Ördek, Sporcular;   Murat Ördek, Hasan Ördek, Emre Davulcu, Hasan Hüseyin Ördek, Vahit Can Yıldırım, Doğuş Yıldırım, Altan Berdan Sahiloğulları, Boran Gümüş, Esat Kurnaz.

Adıyaman Gölbaşı ilçesinde yapılacak olan bu turnuva öncesinde; Turnuvaya katılacak olan tüm kafileler için, Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediye Başkanlığı, Gölbaşı ilçe Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri İl müdürlüğü ve iş adamları birlik içinde örnek bir çalışma sergilediler.

Hatay Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener yaptığı açıklamada, “Bu şampiyona için ciddi antrenman yapan sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah sağ salim gider ve başarılar ile dönerler.” diye konuştu.

 
Tarih       : 30 Temmuz 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur