Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Şampiyon Minikler Hatay'ı Onurlandırdı

 


...

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks Takımı, 21-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Isparta İli Işıkkent Kapalı Spor salonunda yapılan Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler kategorilerinden dereceyle döndü.

 

Kick Light, Light Contact ve Point Fighting müsabakalarında 81 İlden 3830 sporcunun katılımı ile gerçekleşen şampiyonada İlimizi temsilen katılan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks takımı yapılan müsabakalarda tüm elemeleri geçip final maçına geldi. HBB Spor Kulübü Kick Boks Takımında forma giyen 40 Kg. da Suphiye Sertel Türkiye Şampiyonu olarak Hatayı onur ve gururla temsil etti.

 

Müsabakaya katılan diğer sporcularımızın finali görmeden elenmeleri üzerine Antrenör Murat Akman  Takımın bundan sonraki maçlarında daha iyi dereceler elde etmek üzere çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Ayrıca Kick Boks branşında özellikle büyük ve gençler kategorisinde ilimizin sporcu sayısının yeterli sayıda olmadığını, var olan sporcularında kuşak ve denklik işlemlerinin bulunmadığını bu yüzden sıkıntılar yaşandığına da vurgu yaptı. HBB Spor Kulübü Kick Boks Takımı Antrenörü Murat Akman yaptığı konuşmada Bu şampiyonaya katılmamızda bize desteklerini esirgemeyen sporun ve sporcunun her zaman yanında olan ve çocuklarımızı sokaklardan çıkarıp salonlarda sporla buluşturan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş’a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Eminim ki bundan sonraki çalışmalarında da gerekli kolaylıkları ve desteği esirgemeyecektir. Kick Boks sporu ile ülkemizde büyük başarılara imza atılmıştır. Bizler ilimizde de bu başarının yakalanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bugün bizlere Türkiye Şampiyonluğunu yaşatan kızımız Suphiye Sertel, Kick Boks Sporunun Hatayda meyvelerini toplamaya başladığının işaretidir. Sporun ve sporcunun yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a tekrar tekrar teşekkür eder, bunun yanı sıra bize bu çalışmalarımızda gerekli kolaylığı sağlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor kulübü Başkanımız Sayın Serdar Güven’e ve spor menajerimiz Erdal Oktay’a da ayrıca şükranlarımızı sunarız. şeklinde konuştu.

 

              

 

 
Tarih       : 06 Ağustos 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur