Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

HBB Su Topu Takımı Türkiye Kupası Mücadelesinde

 


...  

Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayanlar U 18 Su Topu Takımı 07-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Manisa Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu Tesislerinde düzenlenecek olan Türkiye Kupası Finallerine katılıyor.

 

Manisa Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri’nde düzenlenecek olan Türkiye Kupası Finallerine 1997 doğumlu ve daha küçük yaştaki lisanslı sporcuların katılabilecek. Bu müsabakaya, Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün yanı sıra İzmir ESTİ Spor Kulübü İzmir 35 Sutopu-Yüzme Spor Kulübü, Adana Çınarlı Spor Kulübü, Bursa Gücü Spor Kulübü, ADANUS Spor Kulübü, Malatya Su Sporları Kulübü, Adana Kurtuluş Spor Kulübü,  Kayseri Olimpik Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, İzmir Su Sporları Spor Kulübü, Adana Karataş Turizm Spor Kulübü, İskenderun Yüzme İhtisas Spor Kulübü’ nün de katılım göstereceği öğrenildi.

 

Müsabakaların kura çekimi Manisa Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu Tesislerinde gerçekleştirilecek. Kura çekiminden sonra müsabakalar başlayacak. İlk üçe giren takımlar 1. Ligde mücadele etmeye hak kazanacak.

 

Büyükşehir Belediyesi Su Topu Antrenörü Mustafa Savaş: Hedefimiz ilk üçe girerek 1. Lige çıkmak. Bugüne kadar spora ve sporcuya desteğini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaşa ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik  Spor Kulübü Başkanı Serdar Güvene sonsuz teşekkür ediyorum. dedi.

 

Müsabakalar sonunda ilk üç sıraya giren takımlara Türkiye Su Topu Federasyonu Başkanlığı tarafından kupa ve madalya  verilecek.

 
Tarih       : 06 Ağustos 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur