Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ocak 2022 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

İskenderun Türkiye’nin 2.Büyük Projesine Adım Atıyor!

 


... İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yayımladığı basın bülteninde Türkiye’ nin ikinci büyük projesi olan “Kentsel Dönüşüm Projesi” nin hayata geçirileceğini bildirdi.

77 hektar alan ile Kentsel Dönüşümde Türkiye’nin 2.Büyük Projesinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı 10.08.2015 Pazartesi günü saat:14.00’da Belediye Meclis Salonunda yapılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde onaylanan Kentsel Dönüşüm ile şehrin imarı yeniden inşa edilecek.

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yayımladığı bildirgede bakanlık düzeyinde tüm girişimlerinin olumlu sonuç verdiğini belirterek konu hakkında şunları kaydetti;”İskenderun önümüzdeki yıllarda Güneyin parlayan yıldızı olacak. Bu şehri yeniden inşa edeceğiz. Kentimizde bulunan Cumhuriyet, Meydan, Pınarbaşı, Numune, Esentepe ve Modernevler mahalleleri sınırları içerisinde kalan 77 hektarlık alana ilişkin projemiz ile İskenderun yenilenecek. Mahalle muhtarlarımızla istişare halinde süreci tamamlayacağız. Onların görüş ve önerileri bizler için önemli. Ortak akılla buluşarak şehrin geleceği adına önemli hizmeti gerçekleştireceğiz”.

 İskenderun Belediyesi, vatandaşlara yardımcı olunması amacıyla sanat merkezi olarak kullanılan binayı Kentsel dönüşüm irtibat bürosu haline getirdi. Kentsel dönüşüm irtibat bürosunda Ankara’dan gelen yetkililer, proje hakkında İskenderun halkına  çeşitli bilgiler verecekler.

 
Tarih       : 08 Ağustos 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur