Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Zeynep Dizdar İskenderunluları Coşturdu

 

İskenderun'da Cumhuriyet konserleri kapsamında sahne alan Zeynep Dizdar, adeta Hatay halkının kulaklarının pasını sildi. Cumhuriyet Konserine yoğun ilgi gösteren Hataylılar, Zeynep Dizdar’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Dizdar’ın hareketli şarkılarına dayanamayan İskenderunlular, dans ederek eğlenceli dakikalar yaşadı.

...Zeynep Dizdar İskenderunluları Coşturdu

İskenderun Sahilinde, Anıt alanında Cumhuriyet konserleri kapsamında sahne alan Zeynep Dizdar, adeta Hatay halkının kulaklarının pasını sildi. Cumhuriyet Konserine yoğun ilgi gösteren Hataylılar, Zeynep Dizdar’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Dizdar’ın hareketli şarkılarına dayanamayan İskenderunlular, dans ederek eğlenceli dakikalar yaşadı.

Konser sırasında Zeynep Dizdar: “ Hatay’ı çok seviyorum. Bu şehirde birçok konser verdim vermeye de devam edeceğim. Benim bugün burada olmamın sebebi Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ediyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm Diyene” diyerek Hatay halkının Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu yaptığı konuşmada: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın sizlere selamını ve sevgisini getirdim. Bizler Hataylı olarak bu ülkede özgürce yaşayabiliyorsak bu atamızın sayesindedir. Ben ulu önder Atatürk’ü bir kez daha rahmetle anarak önünde saygıyla eğiliyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.

Mursaloğlu konuşmasının ardından Zeynep Dizdar’a çiçek takdim etti. Hep bir ağızdan söylenen 10. Yıl Marşı ile etkinlik son buldu.

 
Tarih       : 28 Ekim 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur