Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Grup Zakkum Hataylıları Coşturdu

 

Cumhuriyet Konserleri dolayısıyla 28 Ekim Çarşamba günü Antakya Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan Grup Zakkum Hatay halkına unutulmaz anlar yaşattı. Konsere yoğun ilgi gösteren halk grubun en sevilen şarkılarına coşkuyla eşlik etti.

 

   Grup Zakkum Hataylıları Coşturdu 

Hatay Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlediği Cumhuriyet Konserleri’yle en sevilen sanatçıları Hatay halkıyla buluşturmaya devam ediyor.

Cumhuriyet Konserleri dolayısıyla 28 Ekim Çarşamba günü Antakya Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan Grup Zakkum Hatay halkına unutulmaz anlar yaşattı. Konsere yoğun ilgi gösteren halk grubun en sevilen şarkılarına coşkuyla eşlik etti.

Konser vermek üzere Hatay’a gelen Grup Zakkum’a Başkan Savaş adına çiçek takdim eden, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Sait Günal, “Ulu Önder Atatürk 29 Ekim 1923’te Cumhuriyeti kurarak siz değerli gençlerimize emanet etti. Bunu sizler yaşatacaksınız. Bu coşkuyu hep birlikte yaşamamız için katkılarını esirgemeyen Grup Zakkum’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Grup Zakkum Hatay halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

 
Tarih       : 31 Ekim 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur