Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Işın Karaca Konseriyle Cumhuriyet Coşkusu

 

Büyükşehir Belediyesi son olarak Cumhuriyet Bayram'ı akşamında Işın Karaca'yı muhteşem bir konserle Hataylılarla buluştu.

      Işın Karaca Konseriyle Cumhuriyet Coşkusu

Hatay Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Işın Karacayı Hatay halkıyla buluşturdu.

Üç gün aralıksız olarak Cumhuriyet Konserlerini Hataylılarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi son olarak Cumhuriyet Bayramı akşamında Işın Karacayı muhteşem bir konserle Hataylılarla buluştu.

Konsere, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP il Başkanı Ertuğrul Gün, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu ve çok sayıda Hataylı katılım gösterdi.

Gecede ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı sahne aldı ve 10. Yıl Marşı konser alanındaki vatandaşlar tarafından hep bir ağızdan söylendi.

Işın Karaca büyük bir coşku ve tezahüratla sahne aldı. İlk olarak 10. Yıl Marşını söyleyen Karaca izleyenler tarafından büyük alkış aldı. Enerjisi ve birbirinden güzel şarkılarıyla Hatay halkını kendisine hayran bırakan Karaca, Hatayı çok sevdiğini sık sık dile getirdi.

Konser sırasında bir polis memurunu, motosiklet kaskı ile sahneye alan Karaca, motor kullanırken yaşanacak kazaların ölümcül sonuçlara varmaması için kask takılması gerektiği konusunda uyardı. Ardından Karaca konser alanında bulunan bir hayranına kask hediye etti ve "Hatayda motor kullanırken kask takarsanız seneye ücretsiz geleceğim"dedi.

Konserinde enerjisini ve coşkusunu biran olsun düşürmeyen Karaca, hemen hemen her konserinde yaptığı gibi Hatayda da davul çalarak izleyenleri kardeşçe barış içinde halay çekmeye davet etti. Büyük bir coşkuyla halay çeken Hataylılar Karacanın şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Başkan Savaş: "Biz Cumhuriyetle 18 yıl sonra tanışmış en son kişileriz. Bu nedenle Cumhuriyetin değerini en iyi Hataylılar bilir. Bu şehirde ve ülkede birbirimizi severek Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Atatürkü ve silah arkadaşlarına tekrar tekrar rahmet ve minnetle anarak hepinizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. "Şeklinde konuştu ve Karaca’ya çiçek takdim etti.

Başkan Savaşın konuşması sırasında sık sık Hatay seninle gurur duyuyor ve Mustafa Kemalin askerleriyiz sloganları atıldı.

Işın Karaca: "Cumhuriyetin 92. Yılında Atatürkü ve silah arkadaşlarını bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum. Büyük önder, olmasaydın olamazdık! Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun" dedi.

Büyükşehir Belediye binasının önüne kurulan dev ekranda gösterilen Atatürkün hayatının anlatıldığı film, Hatay halkına duygulu anlar yaşatarak büyük alkış aldı.

Konser hep bir ağızdan söylenen 10. Yıl Marşı ve atılan havai fişeklerle son buldu.

Konserin ardından Başkan Savaş konser alanında bulunan hemşehrilerinin ısrarını kırmayarak gecenin anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
Tarih       : 31 Ekim 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur