Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

İtso Korosundan Yeşilçam Şarkıları

 

İTSO gönüllüler musıki korosu yine muhteşem bir konserle gönülleri fethetti. Bir zamanlar Türk sinemasının unutulmaz filmlerine sembol olan ve gönüllerde yer eden Yeşilçam film şarkılarının seslendirildiği muhteşem konser coşku ve keyifle izlendi.

 

                                     İtso Korosundan Yeşilçam Şarkılarıyla Muhteşem Konser

İTSO gönüllüler musıki korosu yine muhteşem bir konserle gönülleri fethetti. Bir zamanlar Türk sinemasının unutulmaz filmlerine sembol olan ve gönüllerde yer eden Yeşilçam film şarkılarının seslendirildiği muhteşem konser coşku ve keyifle izlendi.

İTSO gönüllüler korosu tarafından icra edilen “Yeşilçam Film Müzikleri konseri” İskenderun Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti.

Konser salonunu tamamen dolduran müzikseverler Yeşilçam Filmlerinde söylenmiş şarkılar ve müziklerden oluşan repertuarla zaman zaman duygulu anlar yaşayarak coşkuyla koroya eşlik ettiler.

Nilgün Ünal’ın sunumu ve Şef Murat Bulut’un eşliğinde İTSO gönüllüler korosunun seslendirdiği birbirinden güzel eserlerin yanı sıra, koro başkanı Murat Kıvrak’ın muhteşem sesiyle icra ettiği bir şarkıda dinleyenler adeta mest oldu. 

Oldukça yoğun ilgi gören ve İTSO gönüllüler musıki korosu ile İskenderun Turizm Derneği organizasyonuyla gerçekleşen konsere çok sayıda müziksever katıldı.

Yeşilçam Film Müzikleri konserinin finalinde izleyenler koroyu ayakta alkışladı. Koroyu başarıyla yöneten Şef Murat Bulut ile programın sunucusu Nilgün Ünal’a Ferra Filtre Genel Müdürü iş adamı Can Teymur ile İSTUDER yönetim kurulu üyesi, CSR organizasyon sahibi iş kadını Süheyla Gizlen çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.

Yaklaşık iki saati aşkın bir süre devam eden Konserin bitiminde davetli müzikseverler koro elemanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 
Tarih       : 25 Ocak 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur