Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Rektör Dereli Mega Radyo'ya Konuk Oldu

 

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü (İSTE) Prof. Dr. Türkay Dereli ile Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim üyesi, gazeteci yazar Doç. Dr. Süleyman Doğan, kentin tek radyosu olan Mega Radyo’da Gazeteci - Yazar Semir Yazıcı’nın Panorama programının canlı yayın konukları oldular.

...

    İSTE Rektörü Dereli Mega Radyoya Konuk Oldu    

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü (İSTE) Prof. Dr. Türkay Dereli ile Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim üyesi, gazeteci yazar Doç. Dr. Süleyman Doğan, kentin tek radyosu olan Mega Radyo’da Gazeteci - Yazar Semir Yazıcı’nın Panorama programının canlı yayın konukları oldular.

İSTE’de 10 Bin Öğrenci Eğitim Görüyor

FM 97.7 frekansından ve www.megaradyoiskenderun.com sitesinden canlı olarak yayın yapan Mega Radyo’da Semir Yazıcı’nın sorularını yanıtlayan İSTE Rektörü Dereli, üniversitenin yapılanmasından bahsetti.  İSTE bünyesinde 10 bin öğrencinin eğitim gördüğünü kaydeden Rektör Dereli, üniversite bünyesinde 8 fakülte, 3 meslek yüksekokulu, 2 yüksekokul, 7 enstitü ve 1 konservatuarın olduğunu söyledi. 

“Memlekete Değerli Bireyler Kazandırmak İstiyoruz”

Şimdi çok konuşmak yerine çok çalışmak ve çok üretmek zamanıdır diyerek hedeflerinin Türkiye’de ki teknik üniversiteler arasında en iyi yere yükselmek olduğuna işaret eden Rektör Dereli; “kaliteli eğitimle memlekete değerli bireyler kazandırmak istiyoruz. Yeni bir üniversite olmamıza rağmen hızla yol aldık. Bu süreçte bize destek olan sanayicilerimize, iş adamlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyoruz.  İskenderun medyası bize çok destek veriyor onlara da teşekkür ederiz. Teknik ve Kültürel anlamda faaliyetlerimiz devam ediyor” dedi. 

 

 
Tarih       : 29 Mayıs 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur