Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Perihan Savaş & Yeşim Salkım “Break Cafe”De Buluştu

 

Türkiye çapında 130 şubesi bulunan ünlü cafe zinciri Break Cafe şimdi de İskenderun’da hizmet vermeye başladı.. Açılışını Türk Sineması’nın en değerli sanatçılarından biri olan Perihan Savaş’ın yaptığı İskenderun Break Cafe Restaurant’ın ilk konserini de unutulmaz şarkılara imza atan sanatçı Yeşim Salkım verdi. Açılışı mekan sahibi Mehmet Taşhan ile birlikte yapan Savaş; ‘’İskenderun çok modern ve güzel bir mekana sahip oldu. Herkese hayırlı olsun. Burada sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum’’ diyerek kurdeleyi kesti.

...Perihan Savaş & Yeşim Salkım “Break Cafe”De Buluştu

Türkiye çapında 130 şubesi  bulunan ünlü cafe zinciri Break Cafe şimdi de  İskenderun’da hizmet vermeye başladı.. Açılışını Türk Sineması’nın en değerli sanatçılarından biri olan Perihan Savaş’ın yaptığı İskenderun Break Cafe Restaurant’ın ilk konserini de unutulmaz şarkılara imza atan sanatçı Yeşim Salkım verdi.

Açılışı mekan sahibi Mehmet Taşhan ile birlikte yapan Savaş; ‘’İskenderun çok modern ve güzel bir mekana sahip oldu. Herkese hayırlı olsun. Burada sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum’’ diyerek kurdeleyi kesti.

İLK KONSER YEŞİM SALKIM’DAN

İskenderun Break Cafe Restaurant’ın ilk konserini ise unutulmaz şarkılara imza atan Yeşim Salkım verdi.  Günler öncesinden Salkım’ın geleceğini duyan İskenderunlular mekana büyük ilgi gösterirken,  Salkım ‘’Arkadaşım Mehmet Taşhan’a böyle bir yer açtığı için tebrik ediyorum. İlk konserini verme fırsatını bana verdiği için de ayrıca teşekkür ederim. İskenderunlular ile buluştuğum için de çok mutluyum ‘’diyerek duygularını dile getirdi. Salkım, gece boyunca şarkılarıyla herkesi coşturdu.  Kendisini dinlemeye gelen Perihan Savaş ve manken sunucu Simge Tertemiz de sanatçıya eşlik ederken, Salkım konserin sonunda Savaş ve Tertemiz’in masasına gelerek onlara teşekkür etti.

 ‘’İskenderunlulara Sürprizlerimiz Devam Edecek’’

Bugüne kadar Doğa Kolejlerinde Break Cafe zincirlerini işleten ve okul kantinlerine yepyeni bir boyut kazandıran Mehmet Taşhan  ‘’Hayata Mola Ver’’ sloganıyla çıktıkları bu yolda emin adımlarla ilerliyor. Başarılı işletmeciliğinin yanı sıra İskenderun’a ünlü sanatçılar ve konuklar getirerek onları mutlu etmek istediğinin belirten Taşhan ‘’Mekanımızın İskenderun halkına hayırlı olmasını diliyorum. Sürprizlerimiz devam edecek’’ diyerek yeni sürprizlerinin sinyallerini verdi.

Perihan Savaş İskenderunlu Öğrencilerle Sohbet Etti

Açılıştan sonra mutfağa gidip şeflerle tanışan Savaş sonrasında ise; Doğa Koleji’nden öğrencilerle uzun uzun sohbet etti.  Sanatçı öğrencilerin sordukları tüm soruları samimiyetle yanıtlayarak meraklarını giderdi. Savaş gecenin sonunda ise Mustafa Kemal Üniversitesi  Sivil Havacılık Yüksekokulu öğrencilerini hem okuyup hem de Break Cafe Restaurant’ta hafta sonları çalışacakları için onları tebrik etti.

 
Tarih       : 25 Mart 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur