Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

MEGA RADYO Sağlığa İyi Gelecek!

 

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da, Gelişim hastanesinin katkılarıyla ‘Sağlıkta Gelişim’ adlı, sağlık temalı söyleşi programı başladı.

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da, Gelişim hastanesinin katkılarıyla ‘Sağlıkta Gelişim’ adlı, sağlık temalı söyleşi programı başladı. Sadece sağlık konularının konuşulacağı söyleşi programının yapımı ve moderatörlüğünü Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı gerçekleştiriyor.

Hafta içi Perşembe sabahları saat 09.00’dan itibaren Mega Radyo stüdyosundan canlı olarak yayınlanacak olan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında doktor, hemşire, sağlık yöneticisi ve uzmanları gibi yetkin konuklarla sağlığa dair konularda sohbet edilecek.

Sağlığa ve sağlıklı yaşama dair önemli konuların yetkin ağızlardan paylaşıldığı programda her hafta farklı bir uzman konuk, kendi branşındaki konuyla ilgili bilgileri paylaşacak.

Bu Perşembe sabahı start verilen programda, diyabet haftası münasebetiyle Gelişim Hastanesi iç hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Akın Çam programın ilk konuğu olarak canlı yayında ‘diyabet’ hakkında bilgiler verdi.

Samimi sohbet ortamında gerçekleşen programda deneyimli Gazeteci, usta Radyocu Semir Yazıcı’nın sorularını yanıtlayan İç hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Akın Çam, Diyabet ile ilgili önemli bilgileri Mega Radyo dinleyenleri ile paylaştı. 

Şikâyeti olmasa bile 45 yaşından büyük kişilerin en az yılda bir kez kan şekerine baktırmaları gerektiğini ifade eden Doç. Dr. Akın Çam, günümüzde; beslenme düzensizliği, egzersiz azlığı, obezite ve stres gibi faktörlerden dolayı, diyabet sıklığının dünya çapında çok hızlı artmakta olduğuna vurgu yaptı. 

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan “Sağlıkta Gelişim” söyleşi programı, FM bandı 97.7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com  internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. Yaklaşık bir saat süren programa ilgi yoğun oldu. 

 
Tarih       : 19 Şubat 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur