Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
26 Şubat 2024 Pazartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Akciğerleriniz için Dumansız Hava Soluyun!

 

Her Perşembe sabahı Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında bu hafta ’Göğüs Hastalıkları, Akciğer Kanseri, tütün ve kirli havanın sağlığa zararları konuşuldu. Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Zuhur göğüs hastalıkları ile ilgili önemli bilgileri paylaştı.

Her Perşembe sabahı Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında bu hafta ’Göğüs Hastalıkları, Akciğer Kanseri, tütün ve kirli havanın sağlığa zararları konuşuldu. Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Zuhur göğüs hastalıkları ile ilgili önemli bilgileri paylaştı.

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da, Perşembe sabahları yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ adlı, sağlık temalı söyleşi programı hız kesmeden devam ediyor. Sadece sağlık konularının konuşulduğu söyleşi programının yapımı ve moderatörlüğünü Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı gerçekleştiriyor.

Özel Gelişim Hastanesinin başarılı doktorlarından Çiğdem Zuhur, havaların soğumasıyla birlikte artan solunum yolu hastalıkları, astım, koah, zatürre gibi hastalıklar hakkında bilgi vererek bu hastalıklardan korunma yolları, önlemleri ve tedavisi hakkında tavsiyelerde bulundu.

Kasım ayının Akciğer kanseri farkındalık ayı olduğunu belirten Dr. Çiğdem Zuhur, akciğer kanserinin belirtileri, tanı ve tedavisi hakkında bilgiler verirken Özel Gelişim Hastanesi’nde verilen onkoloji hizmetlerinden bahsederek hastaların şehir dışına gitmelerine gerek kalmadığını belirtti.

Samimi sohbet ortamında gerçekleşen programda deneyimli Gazeteci, usta radyocu Semir Yazıcı’nın sorularını yanıtlayan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Zuhur, sigara ve zararları, sigarayı bırakma yöntemleri, elektronik sigara ve nargile’nin hastalıkları tetiklemedeki rollerini Mega Radyo dinleyenleri ile paylaştı. 

Gelişim hastanesinin katkılarıyla Hafta içi Perşembe sabahları saat 09.00’dan itibaren Mega Radyo stüdyosundan canlı olarak yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programı, dinleyicilerden yoğun ilgi görüyor.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan “Sağlıkta Gelişim” söyleşi programı, FM bandı 97.7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com  internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. 

 
Tarih       : 03 Mart 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur